Najžiadanejšie služby


  • Služba „exteriér“

Exteriér vozidla Vám umyjeme značkovou autokozmetikou,  pri každom umývaní navoskujeme jemným tekutým voskom a ručne vytrieme jelenicovými utierkami do sucha.V rámci tejto služby umyjeme gumové interierové  koberčeky. Zákazníci preferujú túto službu najmä v zimných mesiacoch, pre zbavenie karosérie a podvozku zbytkov posypovej soli. Služba trvá do 30 min.

 

  • Služba „interiér“

Zahŕňa iba prácu na interiéri vozidla. Tento je však dokonale povysávaný, zbavený prachu a nečistôt. Na doleštenie plastov a okien v interiéri používame overené prípravky autokozmetiky. Prácu ukončíme do 30 min.  

 

  • Služba  „MALÝ KOMPLET“ (vyčistenie interiéru a umytie exteriéru)  –  cenovo výhodná služba 
Táto služba je v našej ponuke najžiadanejšou službou, pretože v sebe spája starostlivosť o exteriér aj interiér vozidla za použitia značkových prípravkov autokozmetiky a dlhoročných skúseností našich zamestnancov. Jej časová náročnosť je cca. 45 min.

 

  • Navoskovanie vozidla ochranným voskom

Zo skúseností doporučujeme 4 krát ročne navoskovanie laku vozidla ochranným voskom, ktorý zvýši jeho odolnosť pred poškodením a zaručí väčší lesk, prípadne odstráni drobné škrabance. Všetko zabezpečíme za cca. 2 hod. 

 

  • Príprava vozidla na predaj „VEĽKÝ KOMPLET“ (vyčistenie interiéru, umytie exteriéru, tepovanie čalúnenia, vyčistenie a konzervácia kože, voskovanie vozidla, umytie motora atď.)

Ak predávate Vaše vozidlo, my urobíme maximum, aby bolo čisté, pripravené na predaj. V podstate vieme vyčistiť všetky nečistoty, ktoré by sa mohli na vozidle vyskytnúť, vrátane drobných škrabancov na laku karosérie. Táto slúžba nám pri detailnosti čistenia, umývania, tepovania a vysušenia vozidla, zaberie min. 8 hod. 

 

  • Vysávanie, čistenie a tepovanie zadných sedačiek a koberčekov, kde sedávajú Vaše malé detičky, resp. detských sedačiek 

Vieme, že tieto časti interiéru sú často veľmi znečistené, preto nie je u nás problémom ich expresné vytepovanie a vysušenie, v čase max. 2 hod. 

 

  • Kvalitné hĺbkové tepovanie farebne svetlého interiéru vozidla 

Svetlé interiéry vozidiel tepujeme za použitia značkového tepovača Kärcher a prípravku určeného na takéto hĺbkové tepovanie.  Ak je výsledok nepostačujúci, tepovanie opakujeme. Náš vyškolený zamestnanec pracuje na dokonalosti svetlého interiéru vždy min. 10 hodín. 

 

  • Dezinfekcia klimatizácií a interiéru vozidla 

O túto službu máte záujem po celý rok, o to viac, že naozaj zbaví interiér a klimatizáciu baktérií, alergénov, roztočov, plesní a odstráni pach po zapnutí klimatizácie, zabezpečí dlhotrvajúcu vôňu interiéru a celkovo zlepšuje atmosféru počas jazdy. Trvá to len 20 min. 

 

  • Expresné vyčistenie a ošetrenie koženého interiéru vozidla 

V tomto prípade si môžete vybrať len vyčistenie kože, alebo jej vyčistenie a ošetrenie t. z. impregnácia prípravkom, ktorý ju ochráni. Zo skúseností doporučujeme túto starostlivosť z hľadiska jej dlhšej životnosti. Podľa farebnosti a znečistenia koženého interiéru, časová náročnosť bude cca. 2 hod. 

 

  • Predaj darčekových poukážok

Záujem o darčekové poukážky rastie najmä v predvianočnom období, no aj v priebehu roka, ako darček k narodeninám, cena do tomboly a pod. Ak neviete, čím blízkeho, známeho, či kolegu obdarovať, využite našu ponuku darčekových poukážok na všetky naše služby a v akejkoľvek celkovej hodnote. Táto poukážka bude pre Vás pripravená vo farebnej tlači a bielej darčekovej obálke. Jej časová platnosť je neobmedzená. 

                                                           dp